Eesti MuuseumiühingEesti Muuseumiühing

NEMO kutsub huvilisi kandideerima koolitusle, mis keskendub jätkusuutlikule kultuurikorraldusele

NEMO kutsub oma liikmeid kandideerima koostöös ENCATC Akadeemiaga korraldatavale koolitusele, mis keskendub jätkusuutlikule kultuurikorraldusele. Koolitus toimub 22.-25. aprillil Lille linnas, Prantsusmaal. 

Kolmepäevase koolituse eesmärk on anda kultuurijuhtidele uusi teadmisi ja oskusi, mis toetavad kliimaneutraalsuse ja jätkusuutlikkuse poole pürgimist. Koolitusel saab tutvuda säästliku kultuuripoliitika ja -juhtimise edusammudega; uurida, kuidas jätkusuutlikkusega seotud aspekte kultuuris kõige paremini rakendada ning täiendada oma tööalast võrgustikku spetsialistidega, keda huvitavad samasugused teemad ja eesmärgid.

Koolitusega on võimalik liituda kuuel NEMO-ga seotud inimesel, kellele määratakse reisitoetus (600 eurot) ning pakutakse võimalust osaleda koolitusel tasuta. Koolitusele on võimalik kandideerida 1. märtsini. Huvitatud Eesti Muuseumiühingu liikmele anname kandideerimiseks kaasa soovituskirja. Selleks, et jõuaksime teie kandidatuuri üle vaadata ja soovituskirja kaasa anda, palun anna endast meiliaadressil anu@muuseum.ee märku hiljemalt 22. veebruariks.

Rohkem infot ning kandideerimisdokumendid leiad siit.