Eesti MuuseumiühingEesti Muuseumiühing

MUUSEUMIÖÖL OSALEMINE

Hea muuseumiöö korraldaja!

Paljud teist on oma muuseumi 2018. aasta muuseumiööks kirja pannud – kel see veel tegemata, siis tuletame meelde, et registreerimise tähtaeg on  31. jaanuar 2018. Nii saame paremini arvestada teie soovidega plaktite ja muu abimaterjali osas. Ankeedi leiad SIIT.
Muuseumiöö uut veebi saab uudistada siit. Neile, kes oma muuseumid juba kirja on pannud, laekuvad esimesed juhised järgneva osas jaanuari viimastel päevadel.

***
Muuseumiöö toimub 19. mail 2018. aastal ning teemaks on Eesti juubelisünnipäevast inspireeritud “Öös on pidu”. 

Nagu eelmise muuseumiöö ajal, on ka sel korral kavas organiseerida bussiekursioone – seda eriti maapiirkondades. Samuti andke palun teada, kes sooviksid oma maakonnas bussiekskursioone korraldada: jaanuaris palume bussifirmalt MTÜ Eesti Muuseumiühingu nimele hinnapakkumist, ning taotleme ühiselt raha Hasartmängunõukogust.

Muuseumiööd korraldab MTÜ Eesti Muuseumiühing ning öö programmiga saavad liituda kõik Eesti muuseumid, arhiivid, erakogujad ning kollektsionäärid, kes tahavad oma kogu üheks õhtuks külastajatele avada. Muuseumiühing korraldab ühiselt kommunikatsiooni- ning turunduskampaania, et kõik huvilised endale sobiva muuseumi leiaksid.

Heade soovidega,
Muuseumiöö toimkond

Jelena Tšekulajeva
tel 5544849
e-post: emy@muuseum.ee

Hanna-Liis Kont
tel 53428229
e-post: hannaliis@muuseum.ee