Eesti MuuseumiühingEesti Muuseumiühing

Ligineb Muuseumiöö programmide lisamise tähtaeg

Ilmselt olete märganud, et vana Muuseumiöö koduleht on olnud mõnda aega kättesaamatu? Tegime seda selleks, et Muuseumiöö veebileht oleks turvalisemalt ning optimaalsemalt hallatud. Nüüd on aeg tutvuda Muuseumiöö uue värvika koduleheküljega. Kodulehe disaini autoriks on loovagentuur PUTKA ja teostuse on teinud Edhotels.

Veebruaris kogusime infot mäluasutuste kohta, kes tänavu muuseumiööst osa võtta soovivad. Kirjas on juba ligi 170 külastuskohta! Märtsi alguses saatsime Muuseumiöö registreerimisankeedis märgitud kontaktisikutele kodulehele konto loomiseks e-kirja aadressilt wordpress@muuseumoo.muuseum.ee. Loodame, et teie asutuse kontaktisikud on selle kirja kenasti kätte saanud ning keskkonda sisselogimine on õnnestunud. Pärast kasutajakonto loomist ja parooli määramist saab iga asutuse kontaktisik Muuseumiöö lehele lisada oma asutuse programmi. Info palume lisada eesti keeles, teavituseks vajalikud vene- ja inglise keelsed tõlked korraldame ise. Täpsemaid programme ootame kodulehele hiljemalt märtsi lõpuks. Kui on siiski muresid ja tõrked kasutajakonto loomise ja info sisestamisega, kirjuta palun emy@muuseum.ee

Meenutame ka, et Muuseumiöö korralduslikku infot edastame kontaktisikutele Muuseumiöö uudiskirja vormis, mida saadame välja samalt meiliaadressilt.

Õige pea loome ka Muuseumiöö FB -lehele ürituse, kus hakkame alates aprillikuust teie toredate programmide kohta infot jagama. Kui plaanite luua oma muuseumi Muuseumiöö programmi kohta eraldi Facebooki ürituse, määrake palun Muuseumiöö kaaskorraldajaks (co-host), siis saame teie info kõige paremini kätte. Ürituse illustreerimiseks soovitame kasutada pilti, mis teie programmi kõige paremini kokku võtab, sest just nii eristute kirevas infovoos kõige paremini. Kui teil tekib küsimusi, ideid seoses kommunikatsiooni, meedia ja turundusega, siis võtke julgesti ühendust reti.meema@gmail.com.

Muuseumiöö korraldustoimkond