Kandideeri NEMO stipendiumile! Tähtaeg 5. märts 2019.

Hea muuseumiühingu liige! Kasuta võimalust. NEMO kutsub üles kandideerima stipendiumile, mis katab Berliinis 4.-6. aprillini 2019 toimuva konverentsi ” Connected Audience Conference 2019 The Role of Emotions in Museum and Cultural Experiences” osavõtumaksu, konverentsile sõitmise ning sealsed majutuskulud (500 euro väärtuses).

Eesti Muuseumiühing ootab stipendiumist huvitatud liikmetelt 1 lk pikkust inglisekeelset motivatsioonikirja ja CVd hiljemalt 5. märtsiks  2019 meiliaadressile emy@muuseum.ee

EMÜ juhatuse poolt kinnitatud kandidaat saab võimaluse kandideerida NEMO reisigrandile, mis katab õppevahetuse kulud.
Täpsem info kandideerimise kohta SIIN
Konverentsi kohta SIIN

UPD: Konkursile oli esitatud EMÜ liikmete poolt 5 avaldust. Konkursi võitis Agnes Aljas. Palju õnne!

Teate edastas:

Jelena Tšekulajeva