Välkloeng sarjast MUUSEUM+ühisturundus 27. märtsil

Hea kolleeg!

Oled oodatud kolmapäeval 27. märtsil kell 13.00 Maarjamäe lossi välkloengule sarjast MUUSEUM+ühisturundus. Külla tuleb Soome muuseumiühingu peasekretär Kimmo Levä. Loeng toimub inglise keeles. Modereerib Eesti Ajaloomuuseumi turundusjuht Ruth Laidvee.

Meie põhjanaabrite muuseumide ühisturunduse edulooks on pea 280 muuseumit ühendavat Muuseumikaart (Museokortti). Muuseumiühingult on korduvalt uuritud, miks meil Eestis sellist kaarti ei ole. Selleks, et analüüsida, millist kasu võib selline ettevõtmine tuua erinevatele Eesti muuseumidele kutsusime seekord külla Kimmo Levä Soomest. Kimmo annab inglisekeelses loengus ülevaate, kuidas on Museokortti muutnud Soome muuseumide koostööd ja mõjutanud muuseumi tavakülastaja suhtumist. Juttu tuleb nii projekti kasvuraskustest kui ka õnnestumistest.  Vaata Museokortti veebilehte.

Palun registreeruge SIIN!

Üritus on tasuta.